Autoriseret installatør

Udfører alt i El, VVS og kloakservice  

Medarbejdere

EL​

VVS​

Jes Skriver Nørgård

Medejer & EL – Installatør

Jes@vejby-el-vvs.dk 

30 17 79 20

​Tom Jensen

Medejer & VVS – Installatør

tom@vejby-el-vvs.dk

23 73 38 84

​Peter Hansen

Medejer & VVS – Installatør

ph@vejby-el-vvs.dk

23 73 38 85 

​Brian Volder Krarup

Medejer & VVS – Installatør

Brian@vejby-el-vvs.dk 

23 73 38 86

Thomas Hansen

 Projektleder &   Koordinator EL Lokalt​thomas@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 38

Henrik Nørgaard

Projektleder & Beregner VVS

henrik@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 44

Per Krarup

Projektleder VVS 

per@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 41

Carsten Fjalland

Projektleder & beregner VVS

Carsten@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 27

Casper Nielsen

Projektleder EL

casper@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 29

 Adminstration/lager​

Pia Toft-Hansen

Økonomichef

pia@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 40

Johnny Gludsted

Lageransvarlig

johnny@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 23

 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Se hvad vi kan