Medarbejdere

Jes Skriver Nørgård

Medejer & EL – Installatør

Jes@vejby-el-vvs.dk 

30 17 79 20

​Tom Jensen

Medejer & VVS – Installatør

tom@vejby-el-vvs.dk

23 73 38 84

​Peter Hansen

Medejer & VVS – Installatør

ph@vejby-el-vvs.dk

23 73 38 85 

​Brian Volder Krarup

Medejer & VVS – Installatør

Brian@vejby-el-vvs.dk 

23 73 38 86

Pia Toft-Hansen

Bogholder

pia@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 40

Henrik Nørgaard

Projektleder & Beregner.

henrik@vejby-el-vvs.dk

Mobil: 30 17 79 44

Klaus Husted

Projektleder Sjælland & Beregner

klaus@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 45

Carsten Fjalland

Projektleder & beregner

Carsten@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 27

Johnny Gludsted

Lageransvarlig

Johnny@vejby-el-vvs.dk

30 17 79 23

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Se hvad vi kan

VEJBY EL & VVS A/S

Gadekæret 11 A
7860 Spøttrup

CVR: 21752630

EL: 97 56 80 40​

VVS: 97 56 63 66​